Motorola wycofuje wszystkie swoje smartfony i tablety z Niemiec

Motorola wycofuje ze swojej oferty w Niemczech wszystkie smartfony i tablety z Androidem. To efekt przegranych spraw patentowych z Apple i Microsoft. W ofercie pozostał tylko telefon Gleam, bez niededykowanego systemu operacyjnego.
Android nie wyszedł Motoroli na zdrowie, tak jak przejęcie przez Google'a

Android nie wyszedł Motoroli na zdrowie, tak jak przejęcie przez Google’a

Jak już zapowiadaliśmy, Motorola Mobility koncentruje się na mniejszej ilości urządzeń. W rezultacie, wycofaliśmy niektóre mniej istotne urządzenia z Europy/Niemiec — to oficjalne stanowisko Motoroli, które, niestety, nijak ma się do rzeczywistości. Gdyby tak było, to Motorolę Gleam by wycofano, a pozostawiono Xoomy i Razry.

Jest jednak nadzieja dla niemieckich fanów Motoroli. Pracuje ona nad aktualizacją oprogramowania, która usunie elementy naruszające własność intelektualną. Na witrynie jest napisane, że owa aktualizacja pojawi się w lipcu. Mamy październik, więc nadzieje nie jest zbyt wielka…

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.