Nokia aktualizuje Symbiana Belle do wersji FP2, użytkownicy zgłaszają problemy

Symbian już nie jest Symbianem. Od jakiegoś czasu nazywa się Nokia OS, a Belle to jego najnowsza wersja. Ponadto Belle też jest aktualizowany, a najnowsze wydanie nosiło nazwę Belle FP2 (FP, czyli Feature Pack).

Wczoraj mieliśmy napisać o nowej aktualizacji Symbiana, który obejmuje m.in. drogi i dosyć ciekawy model Nokia 808 PureView. Wnosiła ona m.in. nowe funkcje związane z galerią oraz robieniem zdjęć. Nie zdążyliśmy jednak, bo aktualizacja zniknęła z serwerów Nokii tak nagle, jak się pojawiła.

Przyczyną były problemy. W niektórych przypadkach aktualizacja poszła gładko, w innych nie można było jej zainstalować. A nawet jak się udało, pojawiły się kłopoty z nową wersją oprogramowania. Opinie i uwagi użytkowników można znaleźć na stronie Nokii i faktycznie można z nich wywnioskować – nie jest dobrze.

Wszystkich zainteresowanych uspokajamy – Nokia przywróci aktualizację, gdy tylko rozwiąże wszystkie problemy. Kiedy to się stanie – nie wiadomo. Właścicieli wyżej wymienionych modeli zachęcamy do regularnego odwiedzania wątku na stronie Nokii.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.