Nokia trzyma kciuki za Surface Phone

Stephen Elop, zapytany po prezentacji bardzo przygnębiającego sprawozdania finansowego jego firmy, odpowiadał na pytania dziennikarzy. Szef Nokii, zapytany o Surface Phone'a, wyraził duży entuzjazm.
Stephen Elop

Stephen Elop

Po Internecie krążą plotki, jakoby Microsoft pracował nad własnym telefonem o nazwie Surface Phone. Redakcja The Verge zapytała największego sojusznika Microsoftu, czyli Nokię, o opinię na ten temat. Wszak Surface Phone ich partnera będzie dla nich konkurencją. Stephen Elop, szef Nokii, udzielił zdumiewającej odpowiedzi.

To będzie stymulant dla ekosystemu. Zachęcamy HTC, Samsunga i Microsoft, i wszystkich, by wprowadzali urządzenia na rynek i dokonywali dowolnych inwestycji, by rozruszać ten ekosystem — odpowiedział. Dodał też, że Nokia jest pewna, że będzie się wyróżniać pozytywnie na tle innych firm wykorzystujących Windows Phone. –

Nokia jest dumna ze swojej unikalności, którą wprowadza do świata Windows Phone — stwierdził, wspominając też o tajemniczych „nieoszlifowanych klejnotach”, które wkrótce zostaną zaprezentowane i które maja pomóc Nokii wyróżnić się jeszcze bardziej.

0
Źródło: The Verge
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.