Nowości dla Binga w Windows Phone 8

Microsoft zdradził nowości, jakie czekają mobilną wyszukiwarkę wbudowaną w Windows Phone 8. Jest dużo dobrego. Ale czy będzie to dostępne w Polsce?
Bing nasłuchuje muzyki

Bing nasłuchuje muzyki

Najciekawszą zmianą w Bingu dla Windows Phone 8 jest mechanizm „Dla ciebie”, który rekomenduje muzykę, klipy wideo, restauracje i inne elementy na podstawie lokalizacji użytkownika, jego historii wyszukiwani i rekomendacji znajomych z Facebooka.

Co więcej, mobilny Bing będzie mógł pobierać swoją codzienną tapetę i wyświetlać ją na ekranie blokady telefonu. Z kolei Bing Muzyka będzie potrafił nasłuchiwać aktualnie słyszany utwór a następnie go identyfikować, wyświetlając tytuł piosenki, wykonawcę, album i miejsce, gdzie go można kupić. Nie zabraknie też znanej z Windows Phone 7 usługi Bing Vision.

Problem w tym, że Bing nie ma wersji polskiej (nie mylić z polskim interfejsem). Co oznaczam że w naszym kraju działa on w bardzo ubogim trybie „międzynarodowym”, co bardzo niekorzystnie wpłynęło na mobilnego Binga w Windows Phone 7. Jak to będzie wyglądało w Windows Phone 8? To się dopiero okaże…

0
Źródło: Microsoft
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.