Nvidia wprowadza na rynek turbodoładowaną kartę graficzną GeForce GTX 650 Ti

Nowe karty graficzne oparte na architekturze Kepler kosztują od 599 zł i zapewniają wysoką wydajność w takich grach jak Call of Duty: Black Ops II, Assassin's Creed III, MechWarrior Online i Hawken.
Kepler wreszcie w rozsądnej cenie

Kepler wreszcie w rozsądnej cenie

Nowy procesor graficzny GeForce GTX 650 Ti to okazja do modernizacji komputera tuż przed premierą najnowszych gier. Ceny kart zaczynają się już od 599 złotych. Wybrani dostawcy kart będą oferować grę Assassin’s Creed III firmy Ubisoft – jeden z najbardziej wyczekiwanych tytułów tego roku – razem z wybranymi modelami kart GeForce GTX 650 Ti.

Nowa karta jest dobrą okazją do modernizacji komputera, przed jesiennym wysypem oczekiwanych gier. Na przykład w porównaniu z kartą GeForce 9600 GT, nowy procesor graficzny GTX 650 Ti zapewnia ponad pięciokrotnie wyższą wydajność – nawet z włączoną obsługą DirectX 11 i wszystkimi efektami graficznymi.

Karty graficzne GeForce GTX 650 Ti są dostępne już dziś od wszystkich wiodących producentów.

0
Źródło: Nvidia
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.