Project Fiona, tablet dla graczy firmy Razer

Czym jest Project Fiona? Nowym pomysłem firmy Razer na tablety. Tym razem bez konieczności sterowania dotykiem, które w przypadku gier nie zawsze jest wygodne.

Firma Razer wyposażyła urządzenie w dwa pady znajdujące się po obu stronach ekranu. Pomysł prezentuje się ciekawie, ale od internautów zależało czy trafi do produkcji.

Szef firmy Razer zapowiedział, że gdy ten post zdobędzie 10 000 like’ów lub udostępnień Project Fiona trafi do produkcji. Ludzie mieli na to 7 dni, ale wystarczyły tylko dwa. Co znajduje się w środku urządzenia? Już w styczniu Razerm poinformował, że jest tam procesor Intel Core i7, więc powinien obsłużyć wszystkie gry z PC bez konieczności optymalizacji.

Ponadto prócz sterowania padem będziemy mogli używać akcelerometrów i oczywiście technologii multi-touch. Nie zabraknie też układu audio 7.1 z certyfikatem THX. Ekran będzie miał 10,1 cala (1280×800 pikseli), a do łączności będziemy mogli użyć Wi-Fi 802.11n oraz Bluetooth 3.0.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.