Samsung zwiększy liczbę Megapikseli w nowym Galaxy S…

Chociaż smartfon Galaxy S III zadebiutował stosunkowo niedawno, to już pojawiają się plotki o jego następcy. Nowy flagowy smartfon Samsunga ma mieć 13-megapikselowy aparat.
Oby Galaxy S IV miał znacznie lepszy aparat, a nie tylko więcej Megapikseli

Oby Galaxy S IV miał znacznie lepszy aparat, a nie tylko więcej Megapikseli

Jeśli doniesienia okażą się prawdziwe, to wygląda na to, że Samsung nie wyciągnął wniosków z lekcji, jaką serwują mu zarówno Nokia, jak i Apple. Liczba Megapikseli świetnie wygląda na papierze, ale ma się nijak do jakości fotografii, jeśli matryca jest wielkości paznokcia najmniejszego paluszka. Udowadniają to pierwsze testy aparatu w Lumii 920, która oferuje taką samą liczbę Megapikseli, co Samsung Galaxy S III, ale wykonuje o niebo lepsze zdjęcia, dzięki zaawansowanej optyce i technologiom stabilizacji obrazu.

Co ciekawe, źródła donoszą, że 13-megapikselowy aparat miał być wykorzystany już w obecnej generacji urządzeń Samsunga – Galaxy S III oraz Galaxy Note 2.

0
Źródło: Samsung Updates
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.