Steve Wozniak krytykuje „arogancję” Apple’a

Steve Wozniak nie pracuje już w Apple. To pozwala mu na otwartą i szczerą krytykę firmy, którą sam stworzył. Atmosferę wokół iPhone'a 5 uważa za niezdrową.
Steve Wozniak

Steve Wozniak

Część mnie chciałaby, by Apple nie był arogancki, by nie czuł, że jest jedyny, który wie najlepiej. Chciałbym, by Apple zapewnił więcej wersji iPhone’a, małą i dużą — twierdzi Steve Wozniak, który zawsze zastrzega, że jest wciąż wielkim fanem firmy, którą stworzył.

Wydaje mi się, że Apple sam siebie oszukał twierdząc, że da się na jego telefonach sięgnąć do każdej krawędzi ekranu kciukiem. Nie zauważyłem, by ktokolwiek miał problemy z większymi wyświetlaczami. Apple tak mówi, bo się broni przed tym, że wszyscy mają większe wyświetlacze — twierdzi Wozniak.

Steve Wozniak to duży fan Apple’a i Androida. Stworzył Apple, wspólnie ze Steve’em Jobsem, w 1976 roku. Poprzednio pracował w Hewlett-Packard. To on stworzył komputery Apple I i Apple II, tak istotne dla rozwoju elektroniki osobistej. Wozniak obecnie nie pracuje w Apple, ale wciąż jest udziałowcem tej firmy.

0
Źródło: TechCentral
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.