Tak może wyglądać Nokia Lumia przyszłości

Co rusz dowiadujemy się o nowej odmianie Lumii z Windows Phone 8, dedykowanej danemu operatorowi komórkowemu. Przy takiej mnogości produktów można się zastanowić nad tym, czy Nokia wciąż coś ukrywa. Pewien wniosek patentowy może być odpowiedzią na tą wątpliwość.

Amerykański urząd patentowy przyznał patent na opisane przez Nokię wzornictwo przemysłowe telefonu komórkowego. Wygląda znajomo? W galerii powyżej widać szkic z wniosku patentowego oraz rendery telefonów, które pojawiły się w Sieci w 2011 roku zanim Nokia zaprezentowała swoją pierwszą Lumię. Wygląda na to, że fiński gigant nigdy nie porzucił tamtego pomysłu.

Wniosek patentowy został złożony w ubiegłym roku. Możliwe więc, że gigant porzucił tamten pomysł i skupił się na rozwijaniu wzornictwa zaprezentowanego po raz pierwszy w Nokii N9. Możliwe też, że wkrótce zobaczymy nową Lumię, która wygląda tak, jak widać na renderach powyżej. Druga możliwość zdecydowanie wydaje się korzystniejsza.

0
Źródło: Nokiapoweruser
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.