Uratuj księżniczkę w Super Skyrim Bros.

Mogłoby się wydać, że Super Mario Bros to gra, która najczęściej jest tematem modyfikacji przeróżnych produkcji, które umożliwiają tworzenie modów bądź chociażby posiadają edytor poziomów. Dlatego też nie powinno być zaskoczeniem, że klasyczna gra Nintendo pojawiła się też w modyfikacji do The Elder Scrolls V: Skyrim.

Ową modyfikacją jest Super Skyrim Bros, który dodaje do gry Mushroom Kingdom. Wejściem do tej krainy jest lóżko w opuszczonej chatce, czyli to wszystko, czego tam doświadczymy jest snem kierowanej przez nas postaci. O dziwo taka jest fabuła Super Mario Bros 2.

W modyfikacji będziemy ratować księżniczkę, zbierać monety oraz korzystać z laski miotającej płonące kule. Zalecane jest by przed wypróbowaniem modyfikacji kierowana przez nas postać osiągnęła przynajmniej poziom 20 inaczej Goombas mogą nas zmieść z powierzchni ziemi.

Więcej informacji na temat Super Skyrim Bros znajdziecie tutaj.

0
Źródło: Gambler
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.