Użytkownicy Androida już nie muszą „zazdrościć” map posiadaczom iPhone’ów 5

TomTom, dostawca sławnych Apple Maps dla firmy z Cupertino, choć oficjalnie próbuje się od tego odciąć, rozpoczyna sprzedaż swojej aplikacji nawigacyjnej dla systemu Android.
 Jest nawigacja TomToma na system Android

Jest nawigacja TomToma na system Android

Holenderski specjalista od map – TomTom, wreszcie udostępnił swoją aplikację nawigacyjną, dedykowaną systemowi operacyjnemu Google Android. Aplikacja będzie dostępna w wielu różnych wersjach w zależności od lokalizacji – ceny mieszczą się w przedziale 27 – 40 euro.

Sama aplikacja nawigacyjna została wyposażona w zintegrowane mapy (czyli nie wymaga łączenia się z Internetem) oraz takie funkcje nawigacyjne, jak HD Traffic (bieżące informacje o korkach) czy inteligentne wyznaczanie trasy przejazdu.

Co ciekawe, aplikacja na razie nie jest kompatybilna z najnowszą wersją systemu Android, a więc nie skorzystacie z niej na m.in. Samsungu Galaxy S III czy HTC One X.

0
Źródło: The Next Web
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.