19 złotych miesięcznie i czytasz bez ograniczeń!

Poznańska firma Legimi udostępniła usługę Czytaj bez limitu, pozwalającą na pobieranie dowolnej liczby tytułów w ramach niskiej, miesięcznej opłaty.
E-booki bez limitu

E-booki bez limitu

W ramach niewielkiej opłaty (19 zł miesięcznie) czytelnik może pobrać i czytać dowolną liczbę tytułów, znajdujących się w księgarni Legimi.com. Do wyboru ma ponad 5000 ebooków od ok. 200 polskich wydawców (w tym bestsellery i nowości).

Stały dostęp do wirtualnej półki możliwy jest dzięki bezpłatnej aplikacji Legimi (już do pobrania w AppStore). Aplikacja, umożliwiająca jednocześnie zarządzenie biblioteką i czytanie ebooków posiada wszystkie funkcje niezbędne do wygodnego czytania, takie jak regulacja wielkości czcionki, sposobu przewijania stron, tryb nocny itd. W najbliższych tygodniach usługa Czytaj bez limitu będzie dostępna również dla właścicieli iPhone’ów. Trwają także prace nad aplikacjami dla systemów operacyjnych Android i Windows.

W celu przetestowania produktu można skorzystać z bezpłatnego tygodniowego okresu próbnego. W pierwszej kolejności z możliwości czytania bez limitu skorzystają posiadacze iPadów.

0
Źródło: Legimi
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.