Adobe coraz bliżej Microsoftu

Flash jest wbudowany w systemową przeglądarkę Windows 8. Oznacza to jednak, że jest wolniej łatany niż wtyczka dla innych przeglądarek. Firma Adobe ogłosiła właśnie, że to się zmieni.
Usterki we Flashu będą łatane w co drugi wtorek miesiąca

Usterki we Flashu będą łatane w co drugi wtorek miesiąca

Flash wbudowany w Internet Explorera 10 będzie łatany równie często, co w przypadku wtyczki dla innych przeglądarek. Adobe postanowił, że dopasuje się do cyklu wydawniczego Microsoftu. Ten, jeżeli ktoś nie pamięta, publikuje aktualizacje i łatki co miesiąc, w drugi wtorek miesiąca. Stały cykl wydawniczy pozwala korporacjom na przygotowanie się do aktualizacji. Adobe uważa, że taktyka jest słuszna i się do niej dopasuje.

Od teraz poprawki do Flash Playera będą wydawane w tym samym momencie, co poprawki do oprogramowania Microsoftu, począwszy już od bieżącego miesiąca. To dobra wiadomość dla użytkowników Windows 8. Dzięki tej decyzji, z pewnością nie będą już pomijani.

0
Źródło: Computerworld
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.