Apollo, domyślny odtwarzacz CyanogenMod trafił do Google Play

Apollo miał trafić do Google Play już kilka miesięcy temu. Ten fakt był zapowiadany w momencie premiery – pod koniec maja. Autor powiedział, że aplikacja musi zostać dopracowana zanim trafi do oficjalnego sklepu. W końcu się doczekaliśmy.

Obecnie Apollo z Google Play jest znacznie bardziej rozbudowany, niż wersja z CyanogenMod. Jednak bez obaw – odświeżona wersja Apollo trafi również na telefony z CM. Początkowo program nie miał zbyt wielu opcji. Po prostu odtwarzał muzykę, ale robił to znakomicie.

Obecnie Apollo obsługuje znacznie więcej funkcji. Jest to m.in. przypinanie albumów do pulpitu, wyświetlanie tekstów piosenek. Do tego ma wymienne skórki, gesty swipe oraz obsługuje widżety z Androida 4.2. Podstawowa

wersja Apollo

dostępna jest za darmo, ale jak widzicie na powyższym zrzucie ekranu – wyświetla reklamy. Aby się ich pozbyć trzeba kupić

Apollo+

, co kosztuje nieco ponad 3 zł.

Aplikacja ma też kilka braków. Wciąż nie obsługuje tabletów, ani serwisu Last.fm. Autor obiecuje jednak, że te funkcje pojawią się w najbliższej przyszłości.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.