Bitdefender 2013 kompatybilny z Windows 8, uruchamia sprzedaż oprogramowania w Windows Store

Całkiem wysoko oceniany na świecie program antywirusowy teraz jest dostępny za pośrednictwem Windows Store. Zwiększa on bezpieczeństwo systemu Windows dzięki funkcjom takim, jak Bitdefender Safepay dla ochrony zakupów internetowych i Autopilot dla zarządzania bezpieczeństwem na wysokim poziomie skuteczności.
BitDefender zgodny z Windows 8

BitDefender zgodny z Windows 8

„Wydanie najnowszej generacji programu antywirusowego, dostosowanego do najnowszej edycji systemu Windows jest pasjonującym zadaniem” powiedziała Chief Security Strategist firmy Bitdefender Catalin Cosoi. „Windows 8 zawiera całą serię ulepszeń, które w połączeniu z oprogramowaniem zabezpieczającym Bitdefender daje użytkownikowi większe bezpieczeństwo niż kiedykolwiek. W dobie coraz częstszych kradzieży danych, phishingu i oszustw internetowych, Bitdefender i Windows 8 mogą stanowić bezcenne połączenie.”

Safepay w Bitdefender 2013 uaktywnia zabezpieczoną przeglądarkę zawsze, kiedy chcemy zalogować się do swojego konta, zabezpiecza połączenia z punktami hotspot umożliwiając nawiązanie bezpiecznego połączenia w publicznej sieci bezprzewodowej, a także zawiera wirtualną klawiaturę po to, by haker nie mógł odczytać naciskanych przez nas klawiszy. Równocześnie Autopilot zarządza naszym programem antywirusowym, a antywirus nieprzerwanie chroni przed zagrożeniami.

0
Źródło: BitDefender
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.