D-Link wprowadza kamerę zewnętrzną sterowaną smartfonem

Nowa kamera firmy D-Link jest zgodna z normą IP-65, a to oznacza że jest wodoszczelna, odporna na kurz i może pracować na zewnątrz budynku.

Pomimo tego ma wbudowany mikrofon, a nawet głośnik, więc umożliwia obustronną komunikację. Do transmisji obrazu wykorzystywana jest sieć Wi-Fi 802.11n. Jeżeli zdecydujemy się na podciągnięcie kabla sieciowego, możemy odpuścić sobie dostarczenie zasilania osobnym kablem – kamera DCS-2310L obsługuje Power-over-Ethernet.

Sensor kamery umożliwia rejestrowanie obrazu w rozdzielczości HD – 1280×720 pikseli. Kamera ma możliwość rejestrowania wideo również w gorszych warunkach oświetleniowych. To dzięki podświetleniu LED w paśmie podczerwonym. Obraz zapisywany jest na kartach microSD lub na oddzielnym sieciowym rejestratorze wideo.

Najciekawszą funkcją jest oprogramowanie mydlink Cloud Services. Dzięki niemu w kilka minut możemy zsynchronizować kamerę z urządzeniem działającym pod kontrolą Androida lub iOS. Oprogramowanie D-Link daje możliwość podglądu obrazu, a także umożliwia zarządzanie kamerą. Łącznie możemy połączyć ze sobą 32 kamery. Oficjalna cena jeszcze nie jest znana, ale należy się spodziewać kwoty większej niż 1000 zł.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.