Google Nexus 4 wyprzedany w 15 minut

Osoby, które chciały wczoraj zamówić nowy smartfon Google mogą czuć lekkie rozgoryczenie. Telefon pojawił się w sklepie Google Play i niemal natychmiast zniknął.

Oczywiście w Polsce było to niemożliwe – tu wciąż nie mamy dostępu do sprzętu Google. Jednak osoby mieszkające w USA, Niemczech i Wielkiej Brytanii mogły podjąć próby. Zamówienie telefonu było możliwe, kiedy siedzieliśmy przed komputerem między 8:30, a 9:00. Później oba warianty smartfonu zniknęły z Google Play. To w dużej mierze zasługa bardzo atrakcyjnej ceny. Wersja 8 GB w przeliczeniu kosztuje 1250 zł. 16 GB – niecałe 1500 zł, czyli znacznie mniej od topwych smartfonów konkurencji.

Podobny los spotkał tablet Nexus 7 w wersji 32 GB. Od poprzednich modeli prócz większej pojemności różni go obecność modułu 3G. Gdzieniegdzie można jeszcze dostać tablet Nexus 10. Kiedy można się spodziewać kolejnych transzy smartfonów? Google nie chce podawać konkretów, a na swoim wpisie na Google+ wspomina coś o kilku tygodniach, a w sklepie pojawił się wielki czerwony napis o treści WYPRZEDANY.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.