Microsoft: Windows Phone 7.8 pojawi się na początku 2013 roku

Z ostatnich przecieków wynikało, że aktualizacja systemu Windows Phone 7.5 pojawi się jeszcze w tym tygodniu. Jednak nic z tego.

Wg

oficjalnych informacji

podanych przez Microsoft właściciele poprzedniej generacji smartfonów z Windows Phone muszą jeszcze poczekać grubo ponad miesiąc. Windows Phone 7.8 ma się pojawić „na początku przyszłego roku” i tym sposobem Microsoft uniknął podawania konkretnej daty.

Co nowego przyniesie Windows Phone 7.8? Wygląda na to, że niewiele. Z pewnością najbardziej istotną zmianą będzie pulpit przeniesiony z Windows Phone 8. To świetna wiadomość, ale czy dostaniemy coś jeszcze? Microsoft wspomina i poprawionej obsłudze Exchange. Pojawią się również nowe tematy graficzne (czyli kolory) i to chyba wszystko.

Microsoft ma wypuścić aktualizację „dla tak wielu urządzeń, jak to możliwe”, choć nie wiemy czy to oznacza aktualizowanie smartfonów stopniowo, czy też że niektóre nie otrzymają aktualizacji w ogóle.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.