Nowy system Apple – OS X 10.9 – jest już w przygotowaniu

W teorii nie ma w tym nic dziwnego, bowiem Apple co roku wydaje aktualizację swojego systemu operacyjnego dla komputerów stacjonarnych i notebooków.

Producent przyjął, że użytkownicy nie chcą czekać wiele lat na znacznie odmieniony system operacyjny, a wolą mniejsze zmiany ale częściej i regularnie. Tak też został wydany OS X 10.8 Mountain Lion – rok po pojawieniu się wersji 10.7 Lion.

To oznacza, że w wakacje 2013 roku możemy spodziewać się kolejnego wydania – OS X 10.9 o nieznanej jeszcze nazwie kodowej. Potwierdzeniem tej informacji są doniesienia opublikowane przez Apple Insider. Wynika z nich, że część ze stron internetowych odnotowała odwiedziny z komputerów przedstawiających się jako Intel-based OS X 10.9. Oznacza to, że pierwsze buildy nowego systemu są już testowane. Oficjalnej zapowiedzi systemu możemy spodziewać się już na początku przyszłego roku.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.