Obudowa TaskOne zmieni iPhone w szwajcarski scyzoryk

Po co tworzyć obudowę dla telefonu, która tylko chroni. Można stworzyć taką, która przy okazji potrafi się przydać.

Jeżeli pomysł trafi na inżyniera, który uwielbia narzędzia wielofunkcyjne efekt może być tylko jeden. To obudowa dla iPhone 4 oraz iPhone 5, która jest jednocześnie wielofunkcyjnym scyzorykiem. Autorowi pomysłu udało się wbudować w urządzenie aż 16 różnych narzędzi. W tym wielofunkcyjny nóż, piłę, szczypce, linijkę, przyrząd do zdejmowania izolacji z kabli oraz śrubokręt.

TaskOne trafił właśnie do serwisu indiegogo, który jest kopią kickstartera. Oznacza to, że autor szuka finansowania, aby zrealizować swój pomysł. Do uzbierania jest 45 000 dolarów, a na koncie blisko 6000 usd. Do końca zbiórki zostało jeszcze 31 dni.

Jest jeszcze temat, który nasuwa się automatycznie – waga. Jak się okazuje TaskOne nie należy do najlżejszych, ale z drugiej strony nie ma dramatu. Wersja dla iPhone 4 waży 89 g, zaś wersja dla iPhone 5 – 94 g.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.