Prace nad Windows Phone 7.8 ukończone

Windows Phone 7.8 to nowy ekran startowy i inne nowe możliwości personalizacji, oraz wielka tajemnica. Nikt dokładnie nie wie co wniesie do systemu aktualnie w wersji 7.5. Wiemy jednak, że prace nad nim są już ukończone.
Windows Phone 7.8

Windows Phone 7.8

Microsoft nie chce się chwalić możliwościami systemu Windows Phone 7.8, najwyraźniej licząc na zaskoczenie swoich użytkowników. Wygląda na to, że prace nad samym system są już ukończone. Tak przynajmniej stwierdzili przedstawiciele Nokii i Microsoftu na wspólnej konferencji w Singapurze.

Te same osoby potwierdziły, że Windows Phone 7 ani w obecnej, ani w kolejnych aktualizacjach, nie otrzymają przeglądarki Internet Explorer 10, jedynie dziewiąta wersja będzie uaktualniona o kilka nowości. „Dziesiątka” ponoć wykorzystuje akcelerację sprzętową w sposób, w który telefony z Windows Phone 7 nie są w stanie zapewnić.

0
Źródło: wpcentral
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.