Samsung znęca się nad szczeniaczkami

Firma Samsung znana jest z agresywnego marketingu ale teraz, najwyraźniej, posunęła się za daleko. Najnowszy spot reklamowy musiał zostać usunięty z YouTube'a.
Kadr z usuniętej już reklamy Samsunga

Kadr z usuniętej już reklamy Samsunga

Film mający promować dysk Samsung SSD 840 odniósł odwrotny skutek do zamierzonego. W reklamie laptopy i monitory komputerowe zostały przedstawione jako słodkie, rysunkowe szczeniaczki. Ich właściciele, sfrustrowani swoją pracą, na klipie zaczynają je niszczyć na przeróżne sposoby. Strzelają do nich z łuku, zrzucają je z urwiska czy miażdżą „szczeniaczka” jego własną klawiaturą. Na koniec klipu jedna osoba, zamiast niszczyć komputer, instaluje w nim dysk Samsunga.

Koreański gigant najwyraźniej nie wziął pod uwagę tego, że przedstawianie komputerów jako przesłodkie szczeniaczki a następnie „mordowanie” je na przeróżne sposoby nie było dobrym pomysłem. –

No ej, jak mogliście? Widzieliście pyszczek żółtego szczeniaczka, jak go miażdżono? No ej! — to jeden z łagodniejszych komentarzy pod klipem, który został już usunięty.

Samsung nie komentuje sprawy.

0
Źródło: latimes.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.