Satoru Iwata rozpakowuje Wii U

Prezes Nintendo podchodzi do rozpakowania nowej konsoli Nintendo jak do pięknej ceremonii i w profesjonalnym, ale także subtelnie zabawnym tonie opowiada o swoich przeżyciach.

Nie ma tu szaleńczego rozrywania folii, pół nagich prezenterek, elektronicznej muzyki i innych zbędnych fajerwerków. Ale jest coś lepszego, co sprawia, że mimo małej dynamiki przyjemnie ogląda się to nagranie. Największą zaletą jest bowiem sam prowadzący, czyli Satoru Iwata, prezes Nintendo, który ze spokojem i dumą wypisaną na twarzy rozpakowuje swoje najnowsze dziecko. Jeśli oglądaliście kiedyś, lub też i uczestniczyliście w japońskiej ceremonii picia herbaty dostrzeżecie tu tą samą atmosferę. Ale mimo oficjalności owego przedsięwzięcia Iwata potrafi też żartować wspominając, że w białych rękawiczkach czuje się trochę jak Mario i prezenter telezakupów. Widać, że na prawdę otwiera Wii U po raz pierwszy, gdy chociażby źle stawia GamePada na podstawce.Jest przy tym niezwykle uroczy i nie wiem jak Wy, ale moim zdaniem zrobił to lepiej niż nie jeden celebryta.

0
Źródło: Gambler
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.