Skype dla Windows Phone 8 właśnie się pojawił

Komunikator Skype był dostępny dla Windows Phone 7. Nieliczni posiadacze smartfonów z nowym systemem mogli czuć zaskoczenie nie znajdując aplikacji w Marketplace.

Wersja dla Windows Phone 7 delikatnie mówiąc nie była strzałem w dziesiątkę. Komunikator nie działał w tle, gdy przełączyliśmy się na inną aplikację – koniec rozmów. Ponadto jego integracja z systemem była znikoma. Tym razem Microsoft wykazał się nieco bardziej.

Wersja dla Windows Phone 8 może działać w tle, a my zawsze będziemy dostępni. Ponadto bezpośrednio integruje się z książką telefoniczną, a więc do każdego kontaktu możemy przypisać konto Skype. Komunikator zyskał też dostęp do ekranu blokady, dzięki czemu dowiemy się o rozmowach po naciśnięciu jednego przycisku.

Zła wiadomość jest taka, że nowy Skype jest wersją przedpremierową, a więc nie należy spodziewać się stabilności absolutnej. Aplikację można pobrać

z tego miejsca

.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.