Tak wygląda odświeżony Baldur’s Gate

Do sieci właśnie wypłynął pierwszy gameplay Baldur's Gate: Enchanced Edition. Zobaczcie jak Beamdog poradziło sobie z odświeżeniem klasycznego hitu.

28 listopada Baldur’s Gate: Enhanced Edition będzie miał swoją wielką premierę. Gra pojawi się na PC, Mac i iOS ( w późniejszym terminie na Androidzie) i będzie wydana w polskiej wersji językowej. Gameplay pokazuje, że szumnie zapowiadane 400 usprawnień jakie poczyniono względem oryginalnej wersji gry, raczej nie będzie dotyczyć kwestii wizualnej. Choć może tak właśnie miało być? Może skaczące animacje mają przywołać nutkę nostalgi? 😉 W każdym razie fani tego kultowego RPGa napewno ucieszą się z kampanii The Black Pits, która będzie oferowała 15 nowych poziomów, które przeliczane są na 6 dodatkowych godzin rozgrywki, a także z nowych postaci. Gra dostępna w cyfrowej dystrybucji ma kosztować około 17 $.

0
Źródło: Gambler
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.