Ultraszybkie karty pamięci SD i Micro SD od Samsunga

Wprowadzone niedawno na rynek karty pamięci Samsung SD Pro to dodatek do wszystkich urządzeń mobilnych, takich jak smartfony, aparaty i kamery cyfrowe.
Samsung dodaje do oferty bardzo szybkie karty pamięci

Samsung dodaje do oferty bardzo szybkie karty pamięci

Nowa seria kart SD została wyposażona w technologię Samsung, która chroni przed: wodą, wstrząsami, polami magnetycznymi, promieniowaniem rentgenowskim i wysoką lub niską temperaturą. Karty pamięci SD Pro oferują wysoką szybkość zapisu i odczytu danych – do 104 MB/s.

Nowe karty pamięci Samsung SD 64GB mają gwarantować także niezawodność, dzięki wykorzystaniu zaawansowanej technologii półprzewodnikowej z pamięcią NAND flash, wytworzoną w 20-nanometrowym procesie. Technologia ta zapewnia również szybkość odczytu danych do 80 MB/s, czterokrotnie wyższą niż w przypadku konwencjonalnych kart SD.

Karty SD nowych serii Pro, Plus i Standard są już dostępne w Polsce. Ceny modeli Pro zaczynają się od 70 złotych za 8 GB microSD, a kończą się na 420 złotych za 64 GB w mniejszym formacie.

0
Źródło: Samsung
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.