W siedzibie Facebooka wywieszono plakaty zachęcające do przesiadki na Androida

Aplikacja Facebooka dla Androida zawsze była kilka kroków za tą dla iOS. Choć ostatnio znacznie się poprawiła, wciąż jest sporo do nadrobienia.

Kto korzystał z Facebooka dla Androida jeszcze kilka miesięcy temu wiedział, że ta aplikacja jest daleka od doskonałości. W pewnym momencie zainterweniował sam Mark Zuckerberg, który dostrzegł w niej wiele niedociągnięć. Część z nich już poprawiono, ale wygląda na to, że Facebook chce jeszcze bardziej zainteresować się systemem Google.

W siedzibie Facebooka pojawiły się plakaty, które zachęcają pracowników do przesiadki z iOS na Androida. Na jednym z nich podane są bardziej konkretne rzeczy – liczba sprzedanych smartfonów z Androidem oraz iPhone. Ten drugi jak widzicie pozostaje znacznie z tyłu. Sytuacja ma się zmienić jeszcze bardziej na korzyść Androida w 2016 roku, tak przynajmniej wynika z przewidywań IDC.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.