Zdjęcia nowego modelu BlackBerry 10 wyciekły do Sieci

W Sieci pojawiły się kolejne zdjęcia BlackBerry z serii L, który oficjalnie ma zadebiutować dopiero pod koniec stycznia 2013.

Sfotografowany model znany jest także jako BlackBerry London i został porównany do obecnie dostępnego BlackBerry Bold 9700. Jest od niego znacznie dłuższy, ale także cieńszy. Wizualnie bardzo przypomina miniaturową wersję tabletu PlayBook. Można go również pomylić z nowym iPhone w wersji czarnej, choć BlackBerry jest nieco większy.

Wciąż nie jest znana oficjalna specyfikacja nowego modelu. Mimo to od razu widać, że BlackBerry całkowicie zerwało ze swoją tradycją. Wzorem smartfonów z iOS i Androidem mamy tutaj tylko ekran dotykowy – klawiatura sprzętowa jest już tylko wspomnieniem.

Nieoficjalnie wiadomo, że nowy BlackBerry ma ekran o przekątnej 4,2 cala i rozdzielczości 1280×768 pikseli co przekłada się na znakomitą gęstość pikseli – 355 ppi. Reszta parametrów przypomina smartfony z Androidem sprzed roku. To 2-rdzeniowy procesor, 16 GB pamięci flash, 1 GB RAM, slot micro SD i kamera o rozdzielczości 8 Mpix.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.