Acer: „właściwie, to nie wiemy czy Windows 8 to hit, czy kit”

Na razie ciężko powiedzieć cokolwiek na temat sukcesu lub porażki Windows 8. Dell uważa, że to strzał w dziesiątkę. Fujitsu z kolei uważa to za porażkę. A Acer? Acer, tak po prostu, nie wie.
Dotyk to przyszłość. A Windows 8? 'Się okaże'

Dotyk to przyszłość. A Windows 8? „Się okaże”

Jim Wong, szef Acera, uważa, że należy poczekać z oceną Windows 8. Zauważa, że system miał premierę dopiero pod koniec października, co spowodowało, że Acer i jego konkurenci mieli niewiele czasu na promowanie swoich produktów. Acer czeka więc cierpliwie na wyniki sprzedaży.

Wong uważa jednak, że ekrany dotykowe w notebookach to przyszłość. Według badań przeprowadzonych przez Acera, osoby które używały dotykowego laptopa więcej niż 20 minut, sprawdzają potem na każdym laptopie, czy można go obsługiwać za pomocą dotykowego ekranu. Acer uważa więc, że przez najbliższe dwa do trzech lat notebooki z dotykowym ekranem będą najważniejszą ofertą na rynku.

0
Źródło: DIGITIMES
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.