AMD ma pożegnać markę Vision

Firma AMD w 2009 wpadła na nowy pomysł, jeżeli chodzi o oznaczanie komputerów. Oznaczenia Vision miały w czytelny sposób informować klienta o możliwościach komputera, co powinno być czytelniejsze od danych technicznych na temat procesora czy karty graficznej. Pomysł jednak nie chwycił.
Pomysł był dobry...

Pomysł był dobry…

Komputery Vision miały być przystępne dla konsumenta, jeżeli chodzi o określanie ich możliwości. Te oznaczane, po prostu, jako Vision, pozwalały na proste czynności, takie jak przeglądanie witryn internetowych. Vision Premium radziły sobie z grami i filmami wideo w wysokiej rozdzielczości, zaś Vision Ultimate to stacje robocze, wystarczająco wydajne, by obsłużyć zaawansowane aplikacje do przetwarzania obrazu.

AMD promował markę Vision jeszcze nawet w tym roku, jednak ostatnimi czasy temat nieco przygasł. A według źródeł redakcji SecmiAccurate, AMD pozbędzie się tych oznaczeń całkowicie. Szkoda, bo pomysł był dobry…

0
Źródło: SemiAccurate
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.