Lumia 620, czyli Windows Phone 8 na każdą kieszeń

Nokia Lumia 620 będzie kosztować 190 euro netto. Będzie dostępna w siedmiu różnych rodzajach wymiennych obudów, o różnych kolorach i powierzchniach (matowe i błyszczące). Niektóre wyglądają dość ciekawie, dzięki nałożeniu przeźroczystej warstwy o jednym kolorze na nieprzeźroczystą w innym.
Nokia Lumia 620

Nokia Lumia 620

Lumia 620 będzie nie tylko bardzo tania, i dostępna w wielu różnych rodzajach obudów, ale będzie też wyposażona w system Windows Phone 8, a także 3,8-calowy wyświetlacz ClearBlack WVGA (800 x 480 pikseli) i dwurdzeniowy procesor Qualcomm S4 1 Ghz.

W smartfonie znajdziemy też 5-megapikselowy aparat, kamerę internetową VGA oraz 8 GB pamięci. Nie zabraknie też slotu na kartę microSD. Cieszyć może też obecność NFC, a także, jak zapewnia Nokia, bardzo dobrego, głośnego głośnika z tyłu telefonu. Nie zabraknie aplikacji Nokii, takich jak Sprytne Zdjęcie, Kinograf czy Miasto w Obiektywie.

Lumia 620 zadebiutuje w Azji, Australii i Oceanii i Środkowym Wschodzie w styczniu. W innych krajach, w tym w Polsce, smartfon ma się pojawić wkrótce potem.

0
Źródło: Neowin
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.