Nokia Lumia 505 przyłapana na zdjęciu

Rodzina smartfonów Lumia rośnie bardzo szybko. Wczoraj dowiedzieliśmy się o modelu Lumia 620, dziś pojawiły się pierwsze informacje na temat Lumii 505.

Informacje o nowym smartfonie przez przypadek ujawniła meksykańska firma Guerrero Móvil. Na jej stronie internetowej pojawiła się grafika przedstawiająca Lumię 505. Wynika z niej, że smartfon będzie wyposażony w aparat o rozdzielczości 8 Mp, ale bez lampy błyskowej.

Ponadto obudowa ma stare logo Windows Phone, więc wszystko wskazuje na to że Lumia 505 będzie działała pod kontrolą Windows Phone 7.8. System nie będzie

Są też nieoficjalne przecieki dotyczące specyfikacji. Lumia 505 ma mieć 4-calowy ekran WVGA, procesor taktowany zegarem 800 MHz, 4 GB pamięci flash i 256 MB pamięci RAM. Nie bierzcie tego jednak zbytnio do serca, bo firma Guerrero Móvil obiecała ujawnić więcej szczegółów na temat tego urządzenia jeszcze w tym tygodniu.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.