Nowe Pogoda, Finanse, Sport, Wiadomości i Podróże od Microsoftu

Windows Store powiadamia dziś użytkowników Windows 8 i Windows RT o nowych wersjach aplikacji preinstalowanych w systemie, które pobierają z Binga informacje i prezentują je w atrakcyjny sposób.

Aplikacja Wiadomości dla Windows od teraz będzie czerpała informacje z większej ilości źródeł. Ma też działać szybciej na wolniejszych komputerach a także usprawniono w niej nieco interfejs za pomocą myszki i klawiatury.

Pogoda z kolei ma nowy podgląd prognozy na najbliższe dziesięć dni, godzina po godzinie. Dodano też godziny wschodu i zachodu słońca dla wybranych miast, historyczne dane pogodowe oraz poprawiono wydajność.

Finanse również przeszły mały lifting. Potrafią czerpać informacje z większej ilości źródeł i większej ilości giełd papierów wartościowych. Aplikacja Sport również czerpie informacje z większej ilości źródeł, pojawiła się też obsługa wybranych lig piłki nożnej.

Z kolei aplikacja Podróże ma teraz dodane recenzje i oceny z usługi TripAdvisor, a także możliwość rezerwowania biletów lotniczych i wyszukiwania hoteli.

0
Źródło: Neowin
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.