Po publikacji w CHIP.pl Acer zmienia klawiatury w swoim flagowym notebooku

Nowe komputery Acer zapowiadają się naprawdę znakomicie, wręcz niespodziewanie dobrze. Problem w tym, że urządzenia, które oddano nam do zabawy, mogły być źródłem wielkiej irytacji polskich użytkowników. Na szczęście, Acer zadbał o nasz komfort.
Nie zauważyliście, że czegoś tu brakuje? ;-)

Nie zauważyliście, że czegoś tu brakuje? 😉

Nasz miłościwie nam panujący Kostek Młynarczyk zauważył podczas zabawy komputerem Acer Aspire S7, że komputerek ten, mimo iż naprawdę bardzo dobry, ma jeden, dość irytujący brak. Konkretnie, chodzi o prawy przycisk ALT. Nie znajdziemy go w klawiaturze Aspire’a S7, co oznacza niewygodne pisanie polskich liter.

Acer wziął sobie chipową krytykę do serca. Wszystkie nowe komputery Aspire S7, jakie trafią do dystrybucji, zostaną wyposażone w klawiaturę z prawym ALT-em. Jakby tego było mało, osoby które już zakupiły komputer, mogą oddać go do serwisu, gdzie bezpłatnie zostanie im wymieniona klawiatura i zaktualizowany BIOS.

Pozostaje mi pochwalić właściwą reakcję oraz poważne podejście do klienta.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.