Polskie studio Infobox zaprasza do wzięcia udziału w Progamie Beta

Jeśli chcecie przeżyć namiastkę pracy w studiu developerskim wyślijcie do końca roku swoje zgłoszenia do programu. Pierwsze losowanie odbędzie się już 1 stycznia.

Jeśli posiadacie komputer średniej klasy (PC,Mac,Linux) lub smartfona z Androidem lub iOS, a przede wszystkim jeśli macie czas i ochotę, by zaangażować się w ten projekt, wystarczy, że opiszecie krótko swoją osobę, wraz z charakteryzacją zainteresowań i tym, na czym znacie się najlepiej. Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem e-mail: [email protected] Osoby, które dołączą do programu i będą aktywnie wspierać projekt oprócz samej możliwości uczestnictwa w tworzeniu polskiej gry, otrzymają jej bezpłatny egzemplarz, a ich nazwisko pojawi się w napisach końcowych. To fajna szansa dla graczy, którzy chcieliby podejrzeć od środka pracę w polskim studiu developerskim. Aktualnie Infobox Studios pracuje nad grą Signal. Więcej informacji znajdziecie na

oficjalnej stronie developera

oraz

facebookowym profilu firmy

.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.