Ruszyła zbiórka na Muzeum Gier Wideo w Polsce

W listopadzie na łamach portalu Gambler.pl pisaliśmy Wam o ciekawej inicjatywie, która zakłada założenie wirtualnego oraz fizycznego muzem gier wideo we Wrocławiu. Dzisiaj ruszyła zbiórka na ten cel.

To czy w Polsce powstanie czwarte na świecie muzem gier wideo zależy tylko i wyłącznie od Was. Jego twórcy podzielili projekt na 2 fazy. Pierwsza potrzebuje 20 tys. zł na zakup sprzętu, obfotografowanie go w 3D i założenie strony Wirtualnego Muzeum. Powodzenie tej fazy gwarantuje ruszenie z kolejną, która zakłada już stworzenie fizycznego muzem we Wrocławiu. W serwisie Polak Potrafi ruszyła zbiórka na pierwszą część planu. Potrwa ona jeszcze 29 dni. Fundatorzy w zależności od wpłaconej kwoty otrzymają bezpłatne wejściówki do muzeum (od 100 zł – nawet opcja dożywotnia;) i symboliczne Pixele. Wpłacający wezmą też udział w losowaniu gier na Steam i konsoli PS3. Pod TYM linkiem możecie dowiedzieć się więcej o projekcie i wziąć udział w zbiórce. Akcja potrwa jeszcze 29 dni.

0
Źródło: Gambler
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.