Samsung aktualizuje Galaxy S III w Polsce, mnóstwo nowych funkcji

Jak się okazuje Android w wersji 4.1.2 również w pierwszej kolejności trafił do Polskich użytkowników. Podobna sytuacja dotyczyła pierwszej aktualizacji do Jelly Bean.

Galaxy S III już od dłuższego czasu działa pod kontrolą Androida 4.1.1. Wersja 4.1.2 tylko w teorii wprowadza niewielkie zmiany, jak możliwość obracania pulpitu (co dotyczy tylko tabletu Nexus 7). Aktualizacja dodaje też prostsze rozwijanie powiadomień i różne poprawki dotyczące stabilności jak i wydajności.

Jednak przy okazji tej aktualizacji Androida Samsung znacznie poprawił własne oprogramowanie TouchWiz integrując w nim funkcje z modelu Note 2. Pojawił się m.in. tryb multi-window oraz nowa aplikacja galerii. Pasek powiadomień zyskał możliwości konfiguracji. Pojawiły się też nowe funkcje jak Page Buddy i Paper Artist. Poprawiono również klawiaturę, która otrzymała funkcję swipe podobną do tej z Androida 4.2.

Najnowszą aktualizację można zainstalować używając oprogramowania Samsung Kies, lub przez OTA – bezpośrednio na telefon.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.