SkyDrive dla Xbox 360, zdjęcia i filmy na ekranie telewizora

Czym jest SkyDrive? Najprostszym porównaniem jest Dropbox. Usługa służy do przechowywania plików w chmurze i od teraz dostępna jest także dla konsoli Xbox 360.

Jej działanie jest bardzo proste. W komputerze mamy aplikację i katalog SkyDrive, w którym możemy przechowywać dowolne pliki. Gdy tylko się tam znajdą, będą dostępne na innych urządzeniach z aplikacją SkyDrive. Co istotne usługa dostępna jest nie tylko dla urządzeń Microsoft, ale także dla systemu Mac OS X, iOS, a także Android.

Dziś zadebiutowała nowa wersja aplikacji – tym razem stworzona specjalnie dla konsoli Xbox 360. Dzięki temu wszystkie zdjęcia i filmy, które wykonujemy np. smartfonem trafią prosto do usługi SkyDrive i będą dostępne na wszystkich urządzeniach, w tym na konsoli. Bez zbędnego kopiowania. Chcesz obejrzeć film? Wrzuć go do SkyDrive z komputera i obejrzyj na konsoli.

Premiera SkyDrive jest częścią większego wydarzenia. Microsoft planuje wypuszczenie kolejnych aplikacji wspólnie z 40 partnerami jak MTV, Napster, Deezer, czy Flixster.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.