Vostro 3460 – laptop z wbudowanym modemem LTE

Od poniedziałku 17 grudnia w ofercie Plusa pojawił się pierwszy laptop z wbudowanym modemem LTE pozwalającym na transmisje danych do 100 Mb/s.

Dell Vostro z modemem LTE w Plusie

Dell Vostro z modemem LTE w Plusie

Laptop Dell Vostro 3460 został zaprojektowany z myślą o dużej wydajności, bezpieczeństwie danych i uzupełniony o usługi stworzone dla rozwijających się firm. Urządzenie wyposażono w procesor Intel Core i5 (3. Generacji), mikrofon i kamerę internetową HD, technologię poprawiająca dźwięk Waves MaxxVoice Pro, łączność Bluetooth 4.0 oraz modem szerokopasmowy 4G LTE pozwalają pozostać online praktycznie w każdym miejscu. Dell Vostro 3460 ma 6 GB pamięci DDR3 (2 sloty DIMM) oraz dysk twardy z czujnikiem upadku (Free Fall Sensor) 500GB 5400RPM, a także system operacyjny Microsoft Windows 7 Professional.

Laptop Dell Vostro 3460 dostępny jest w promocji „Internet z laptopem Dell”, przy wyborze taryfy intensywnej lub bardzo intensywnej i podpisaniu umowy na 36 miesięcy. Cena laptopa wynosi odpowiednio 799 i 1 zł brutto.

0
Źródło: Plus
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.