Więcej graczy może przetestować StarCraft II: Heart of the Swarm

StarCraft II: Heart of the Swarm ma się pojawić w sprzedaży dopiero 12 marca 2013 roku. Trwają jednak zamknięte testy wersji rozwojowej, a konkretniej trybu wieloosobowego. Od teraz więcej graczy będzie mogło sprawdzić nieukończoną jego wersję.
StarCraft II: Heart of the Swarm

StarCraft II: Heart of the Swarm

Blizzard ogłosił, że osoby, które zamówiły w przedsprzedaży dodatek Heart of the Swarm 18 grudnia lub wcześniej, mogą pobrać jego wersję rozwojową, zawierającą tylko (lub aż) nieukończony tryb rozrywki wieloosobowej. Blizzard chce, by gracze pomogli wyłapać wszystkie błędy i niedoróbki przed marcową premierą dodatku.

Kolejni gracze, w tym ci którzy zamówili Heart of the Swarm po 18 grudnia, również zyskają dostęp do dodatku, w późniejszym terminie. Blizzard zapowiedział, że co tydzień będzie otwierał dostęp do gry nowym graczom.

Heart of the Swarm jest pierwszym z dwóch zapowiedzianych dodatków do StarCraft II. Oprócz ulepszonego trybu wieloosobowego, będzie on zawierał również dodatkową kampanię dla jednego gracza, skupiająca się wokół Zergów.

0
Źródło: Blizzard Entertainment
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.