Wielka rewolucja na YouTube

Od dziś YouTube wygląda zupełnie inaczej. Portal jest lżejszy i łatwiejszy w obsłudze, bardzo też przypomina usługę Google+.
Zupełnie nowy YouTube. Czy lepszy?

Zupełnie nowy YouTube. Czy lepszy?

Nowy wygląd YouTube’a spotyka się jak dotąd z dość dużą krytyką użytkowników. Pamiętajmy jednak, że tak się dzieje za każdym razem, jak zmienia się coś, co uwielbiamy i z czego korzystamy na co dzień. Zanim więc zaczniesz krytykować nowy wygląd portalu, zastanów się, czy faktycznie jest on źle zaprojektowany, czy też po prostu jesteś przyzwyczajona lub przyzwyczajony do starszej wersji.

Najwięcej narzekania jest na mało intuicyjne rozmieszczone funkcje oraz na wyrównanie interfejsu do lewej, przez co na wyświetlaczach o dużych rozczielczościach prawa strona ekranu pozostaje pusta i niezagospodarowana, a użytkonik musi patrzeć się w le. Na dodatek trudniej jest teraz podejrzeć klipy z kanałów, które subrybujemy, nie są one bowiem już wyświetlane na stronie głównej.

Czy te zarzuty to zwykłe czepianie się? Jestem ciekaw waszej opinii, zapraszam do udzielania się w komentarzach.

0
Źródło: YouTube
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.