Windows Phone 7.8 już na serwerach Microsoftu

System Windows Phone 7.8 miał się pojawić dopiero na początku przyszłego roku. Tymczasem pojawiają się w Sieci pierwsze informacje od użytkowników Windows Phone, że udało im się pobrać i zainstalować aktualizację.
Windows Phone 7.8

Windows Phone 7.8

Czytelnicy portalu WPCentral donoszą, że ich Lumie 800 otrzymały trzy aktualizacje, zarówno od Nokii, jak i Microsoftu. Po ich zainstalowaniu wersja systemu zmienia się na 7.10.8858.136. Warto dodać, że chodzi tylko o Lumię 800. Posiadacze innych telefonów jak dotąd nie meldują o dostępności nowego systemu.

Windows Phone 7.8 to nowy ekran startowy pozwalający na zmianę rozmaru kafelków, ekran blokady potrafiący ustawiać tapetę z Binga, nowe funkcje ekranu blokady i wiele więcej. Smartfony Lumia, dodatkowo, otrzymają aplikację Kinematograf, możliwość wysyłania multimediów bez DRM poprzez Bluetooth i wiele więcej.

0
Źródło: wpcentral
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.