Windows Phone Store pozwala na instalację aplikacji z kart SD

Aktualizacja Windows Phone Store wprowadziła niezapowiadaną wcześniej nową funkcję: możliwość instalacji aplikacji z karty SD.
Windows Phone Store

Windows Phone Store

Do tej pory użytkownicy Windows Phone mogli instalować aplikacje wyłącznie z wbudowanego sklepu. To się, na szczęście, zmieniło. Użytkownicy mogą pobierać pliki.xap ze sklepu a następnie kopiować je na kartę SD. Po umieszczeniu owej karty w telefonie, użytkownicy będą mogli za pomocą Sklepu instalować je na swoim smartfonie.

Są jednak pewne ograniczenia. Aplikacja musi być w najnowszej dostępnej wersji. Płatne aplikacje z wersjami demonstracyjnymi będą instalowane jako wersje demonstracyjne z możliwością zakupu (lub potwierdzenia jego wcześniejszego dokonania), a wersje wyłącznie płatne przed instalacją będą wymagały zakupu lub potwierdzenia jego wcześniejszego dokonania. Aplikacji nie można instalować również, jeżeli nie są dostępne dla regionu geograficznego, do którego został przypisany smartfon.

0
Źródło: Microsoft
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.