Xbox w wersji dla sportowców

Xbox 360 ma już ponad siedem lat, a mimo to wciąż znakomicie się sprzedaje. A Microsoft przygotował właśnie nowy zestaw. Tym razem, dla aktywnych.
Xbox 360 Nike+ Kinect Training

Xbox 360 Nike+ Kinect Training

Pakiet Xbox 360 Nike+ Kinect Training to konsola Xbox 360 z czterogigabajtowym dyskiem, kontroler Kinect, miesięczna subskrypcja do Xbox Live Gold oraz gra Nike+ Kinect Training. Całość została wyceniona przez Microsoft na 249,99 dolara.

Ten zestaw pozwoli ci grać nieco aktywniej, niż siedząc z padem na kanapie. Dzięki dołączonej grze oraz kontrolerowi Kinect możesz ćwiczyć swoje mięśnie, a konsola będzie ci w tym pomagać i cię oceniać. Możesz porównywać też swoje wyniki z innymi graczami.

Sama gra będzie dostępna do pobrania na Xbox Live, dla osób, które posiadają już konsolę i Kinecta. Zestaw, póki co, trafia na rynek amerykański. Nie wiadomo kiedy dotrze do Europy, czyli Polski.

0
Źródło: Microsoft
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.