„Z Windows 8 to my dopiero się rozkręcamy”

Podczas prezentacji swoich wyników finansowych za ostatni kwartał ubiegłego roku, Microsoft wyrażał duży optymizm jeśli chodzi o Windows 8, mimo iż komputery z tym systemem nie sprzedają się najlepiej.
Windows 8

Windows 8

Dyrektor ds. finansowych w firmie Microsoft, Peter Klein, stwierdził, że na wstępne wyniki sprzedaży Windows 8 duży wpływ miały problemy z dostępnością samego sprzętu. Faktycznie, część ultrabooków i hybryd, zapowiedzianych na ubiegły rok, wciąż nie jest dostępna w sprzedaży. Ale czy to na pewno jest przyczyną?

Klein jest pewien, że tak. Zapewniał inwestorów, że to dopiero początek podboju rynku, bo urządzenia z Windows 8 w końcu będą powszechnie dostępne, mimo opóźnień. Dodał też, że tak jak aplikacji w Sklepie Windows przybywa w zawrotnym tempie, tak tam jest najwięcej miejsca na poprawę. Klein zapewnił, że Microsoft zwiększy swoje wysiłki, by w Sklepie pojawiło się znacznie więcej programów najwyższej jakości.

0
Źródło: Microsoft
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.