Apple wprowadza oprogramowanie iOS 6.1

Apple iOS to system operacyjny urządzeń takich jak iPhone, iPad oraz iPod Touch. Oprogramowanie właśnie doczekało się największej aktualizacji od momentu debiutu we wrześniu zeszłego roku.

Największą zmianą iOS 6.1 jest z pewnością rozszerzenie obsługi LTE. Wg pierwszych informacji, nowy system powinien wspierać szybką transmisję danych w przypadku wielu operatorów – choć wciąż nie wiadomo jakich. Informacja o większym przycisku „zgłoś problem” w mapach Apple, choć brzmi nieco niedorzecznie, jest zupełnie prawdziwa.

Zmieniono też kontrolki odtwarzacza audio na ekranie blokady, gdy dwukrotnie naciśniemy przycisk home. Pozostałe zmiany nie są już tak istotne. Dotyczą m.in. funkcji iTunes Match, Passbook oraz naprawiają wiele drobnych błędów.

AKTUALIZACJA:

Pełna lista obsługiwanych sieci LTE dostępna jest tutaj. Oficjalna (niezbyt długa) lista zmian iOS 6.1 została opublikowana na stronach Apple.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.