Chromebook Samsunga numerem jeden na Amazon.com

Pamiętacie system operacyjny Google'a, który, upraszczając, jest jedną wielką przeglądarką internetową? Okazuje się, sprzęt Samsunga z Chrome OS-em na pokładzie jest najczęściej kupowaną pozycją jeśli chodzi o laptopy.

Możemy tylko spekulować, czy Samsung Chromebook swój sukces zawdzięcza swojej niskiej cenie, która jeszcze niedawno wynosiła 250$, rosnącej popularności systemu Chrome OS (który został przyjęty przez nas, jak i przez Was z dość dużą dozą sceptycyzmu), czy może rozwiązaniom zaprezentowanym w Windowsie 8, który jak na razie nie sprzedaje się najlepiej.

Faktem pozostaje, że Chromebook Samsunga sprzedaje się na tyle dobrze, że jego cena na Amazonie została podwyższona ze wspomnianych wyżej 250$ na 317$.

Google, Samsung i Amazon mają się z czego cieszyć, ja mam się czemu dziwić, a Was jak zwykle zapraszamy do komentowania.

0
Źródło: Verge
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.