Darmowe Call of Duty już dostępne!

Call of Duty Online być może niedługo zostanie udostępniona wszystkim zainteresowanym. To pierwsza darmowa gra z serii najlepiej sprzedających się strzelanek.

Produkcja jest na razie dostępna jedynie w Chinach. Mieszkańcy Kraju Środka mogą cieszyć się Call of Duty typu free-to-play, a na razie nie ma nawet mikrotransakcji, ale to zapewne tylko kwestia czasu, nim Activision zacznie na nim zarabiać.

Gra na razie jest w fazie testów alpha. Produkcję zbudowano na pecetowym Modern Warfare. Zmiany dotknęły interfejs oraz oczywiście – wersję językową.

Projekt Call of Duty Online powstał przy współpracy z chińskim potentatem w zakresie usług sieciowych, firmą Tencent, która produkuje m.in. gry sieciowe, w tym strzelanki. Aktualnie najpopularniejszym sieciowym FPS-em w Chinach jest CrossFire, wydawany przez Tencent. Call of Duty Online, dzięki swojej globalnej marce może wszystko zmienić.

0
Źródło: Gambler
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.