Epic Citadel w końcu dostępny dla Androida

Epic Citadel to pokaz możliwości silnika Unreal Engine 3, na którym bazują takie gry jak BioShock, Bulletstorm, Gears of War, Mass Effect, Medal of Honor, czy Unreal Tournament 3.

Jak podkreślają twórcy, Epic Citadel został stworzony przy pomocy tych samych narzędzi i technologii, jakich używa się do wyżej wymienionych gier na komputery PC i konsole. Teraz technologia trafia na Androida, a od jakiegoś czasu jest już dostępna dla iOS.

Trzeba przyznać, że demo faktycznie prezentuje się niesamowicie pod względem graficznym. Epic Citadel ma kilka trybów działania. Możemy swobodnie przemieszczać się po mapie, obejrzeć demo pokazowe oraz uruchomić benchmark.

Na telefonie Samsung Galaxy Nexus (TI OMAP 2x 1,2 GHz, PowerVR SGX540, 1 GB RAM), którego specyfikację śmiało można już zaliczyć do średniej półki, osiągnęliśmy wynik 41,1 fps w trybie wysokiej jakości. Po zmianie na wysoką wydajność, liczba klatek zwiększyła się nieznacznie – do 44,2 fps.

Epic Citadel można zainstalować

z Google Play

. Aplikacja jest darmowa.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.