Fallout zadebiutuje jako serial?

Po wypowiedzi aktora podkładającego głos pod ThreeDog'a wszyscy fani Fallout'a zacierali już ręce. Jednak ślad działalności Bethesdy prowadzi nie tyle w stronę nowej części gry, lecz w stronę serialu telewizyjnego.

Gdy Erik Todd Dellums na swoim twitterze

zamieścił wpis

sugerujący, że ThreeDog, postać będąca radiowym DJ-em w świecie Fallout’a wraca do pracy mieliśmy nadzieję, że już niebawem usłyszymy oficjalne zapowiedzi zwiastujące kolejną grę z tego uniwersum. Tymczasem działania Bethesdy idą niekoniecznie w tym samym kierunku. Niewykluczone, że studio rzeczywiście pracuje nad grą, ale złożony właśnie wniosek patentowy,

rejestrujący prawa używania marki Fallout w konwencji serialu telewizyjnego

sugeruje nam dwie rzeczy.

Albo Bethesda pozazdrościła sukcesu fanowskiemu serialowi internetowemu „Nuka Break” i zapragnęła zreazliować ten zamysł bardziej profesjonalnie (angaż ThreeDoga ma wtedy oczywisty sens), albo przygotowuje gigantyczną kampanię marketingową pod Fallout’a 4. Trzymam kciuki za drugi wariant.

0
Źródło: Gambler
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.